8. veebruaril toimus Voosel juba IX talispordipäev. Ka sel aastal esindas Kiviloo küla kaks võistkonda: Kiviloo ja Kiviloo Kõrts. Võistluspäeva ilm oli sombune, kuid sademed jäid seekord taevasse ning hoolimata ilmast oli võistlustules 27 võistkonda.

Võistlusalasid oli erinevaid ning füüsilist pingutust nõudvate alade vahele jäid ka nuputamist vajavad ülesanded: ristsõna, sudoku, sõnamoodustamine jne. Oli nii eelmisest aastast tuttavaid võistlusi (mosse täpissõit, kiirkelk, seiklusrada, kärusõit) kui ka uueks korraks väljamõeldud alasid (kummi rännak, pime hobune, hüppesuusatamine jne.)

Kui päeva raskem osa oli läbi, sai Voose rahvamajas suppi ja saiakest süüa. Hiljem oli ka väike isetegevusvoor, kus võistkondadel oli võimalus lisapunkte teenida. Mõnel meeskonnal oli etteaste rohkem läbimõeldud, kui teisel, aga punktid said kirja kõik, kes midagi välja mõtlesid.

Kokkuvõttes saavutas Kiviloo võiskond, koosseisus Ardo, Ragnar, Maret ja Reelika, II koha ning Kiviloo teine võistkond kosseisus Jane, Rasmus, Tiina ja Margus  13. koha. Võistluse võitis üldkokkuvõttes Limu küla ning Anija Ühendus jäi kolmandaks.