25. veebruaril toimus Kiviloo külaplatsil iga-aastane vastlatrall. Kell pool kaks oli ametlik avamine ning peale seda algasid võistlused. Koolieelikutele korraldati tavapärane kelgutamise võistlus, aga suure nõudluse tõttu võisid ka 1.-3. klassi õpilased osaleda, seda küll väljaspool arvestust.

Samal ajal olid ka suusavõistlused. Osavõtt oli napp, aga kõik vanusegrupid said siiski esindatud. Peetud sai ka traditsiooniline reelükkamisevõistlus. Neljaseid meeskondi tuli kokku kümme ja kõikidel läks võrdlemisi hästi. Kõige pikema liu sai meeskond Tweenid, kellele auhinnaks medalid kaela riputati.

Tagasi külaplatsile jõudes ootas ees üllatusvõistlus. Ülesanne oli moodustada neljased meeskonnad ning ehitada viieteistkümne minuti jooksul mõni huvitav lumememm. Osa võisid võtta kõik, aga igas võistkonnas pidi vähemalt üks täiskasvanu olema. Osavõtjate fantaasia oli väga lennukas ja tulemus oli huvitav. Oli nii suuri kui väikseid ehitisi, võrkpallureid ja pingviine. Kui aeg sai täis, hakkasid ringi liikuma kohtunikud, kes oma lemmikud välja valisid. Võitjaks osutus mees mootorrattal.

Terve päeva jooksul oli võimalik saada ostetud pileti eest sööginurgakesest hernesuppi ja vastlakuklit. Peale auhindade jagamist toimus ka loosimine.

Kokkuvõtvalt oli päev ilus ja üritused toredad. Järgmine aasta jälle!