Raasiku valla XVIII suvespordipäev algas vihmasaju ja tuulega, vihmasadu vahepeal küll vaibus, kuid taevas püsis pilvine. Kuus vaprat võistkonda olid siiski 13. augustil Aruküla staadionile kohale tulnud. Kiviloo võistkonda esindasid Aivo, Ebe, Ragnar, Reelika, Piia Marie ja Hanna Laura.

Esimeseks ülesandeks Kiviloo võistkonnale oli sõnaseletusmäng. Seejärel oli vaja kinnisilmi tuletikud kõik ühtepidi oma karpi saada. Hooletusvea tõttu sai võistkond selle ülesande eest miinimumpunktid. Järgmiseks oli vaja korvpalll ämbrisse toimetada hoides kinni ainult nööridest, mis olid seotud korvpalli hoidva rõnga külge.

 

Terve võistkonnaga pidi mahtuma etteantud õllekastidele ning liigutama neid rajana vajaliku punktini. Järgnesid korvpallivisked, kus õnnestus maksimumpunktid saada. Huvitava kombinatsioonina oli ülesandeks kokku pandud jalgpalli täpsuslöömine ning lendava taldriku viskamine. Tähtis oli mõlemad objektid võimalikult väheste liigutustega õigesse väravasse saada. Seejärel klassikaline noolevise.

Nooltega oli vaja järgmises ülesandes ka õhupalle katki visata. Viimase sportliku ettevõtmisena oli teatevõistlus, kus oli vaja rakendada nii meeskõnnatööd kui ka individuaalseid oskusi. Kapteni võistlusena oli šampusepudelikorgi kauguslaskmine, mis oli kindlasti uudne ja huvitav.

Toimus ka tavapärane viktoriin, mille küsimused olid seekord Raasiku valla teemalised. Etluskavana pidid tiimid välja mõtlema laulujupi teemal: “Vald on, vald jääb, vald olema peab”, mida hiljem ühiselt esitati.

Algas autasustamine. Aruküla SK saavutas 3. koha. Punktide kohaselt jäid Kiviloo ja Arenculle võistkond viiki, kuid kuna viimastel oli alavõite rohkem, pärjati nemad spordipäevade võitjateks.

 

Rohkem pilte spordipäevast leiad Kiviloo Küla fotoalbumi lehelt